Nosūtīt mums ziņu

Toomas Aak

Valdes priekšsēdētājs Tel: +372 6 805 400 toomas.aak@ellkinnisvara.ee

Taavi Ojala

Valdes loceklis,
Finansu direktors
Tel: +372 6 805 400 taavi.ojala@ellkinnisvara.ee

Indrek Moorats

Valdes loceklis,
Attīstības daļas vadītājs
Tel: +372 6 805 406 indrek.moorats@ellkinnisvara.ee

Vahur Kaska

Nekustamā īpašuma vadītājs Tel: +372 6 805 402 Mob: +372 56 805 402 vahur.kaska@ellkinnisvara.ee

Holger Tilk

Jurists Tel: +372 6 805 224 holger.tilk@ellkinnisvara.ee

Andres Krusell

Administrācijas vadītājs Tel: +372 6 805 433 Mob: +372 56 805 433 andres.krusell@ellkinnisvara.ee

Andrei Kokk

Pārdošanas un klientu sadarbības vadītājs Tel: +372 6 805 404 Mob: +372 56 805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee

Kalev Aasrand

Projektu vadītājs Tel: +372 6 805 421 Mob: +372 56 805 421 kalev.aasrand@ellkinnisvara.ee

Rait Riim

Projektu vadītājs Tel: +372 6805 415 Mob: +372 56 805 415 rait.riim@ellkinnisvara.ee

Margus Mändmets

Ieguldījumu portfeļa vadītājs Tel: +372 6 805 400 Mob: +372 51 74 779 margus.mandmets@ellkinnisvara.ee

Merit Kullasepp

Komunikāciju un mārketinga vadītāja Tel: +372 6 501 257 merit.kullasepp@ellkinnisvara.ee

Sirli Söömer

Finansiste Tel: +372 6 805 430 sirli.soomer@ellkinnisvara.ee

Leelo Piik

Galvenā grāmatvede Tel: +372 6 805 408 leelo.piik@ellkinnisvara.ee

Katrin Nurja

Grāmatvede Tel: +372 6 805 409 katrin.nurja@ellkinnisvara.ee

Angelika Paglant

Grāmatvede Tel: +372 6 805 410 angelika.paglant@ellkinnisvara.ee

Marika Ilves

Biroja administratore - sekretāre Tel: +372 6 805 400 info@ellkinnisvara.ee

Pille Lukin-Kangur

Muižas dzīves organizētāja Mob: +372 51 46 625 info@koltsumois.ee

Tõnis Mill

Muižas pārvaldnieks Mob: +372 50 99 877 haldus@koltsumois.ee

E.L.L. Kinnisvara portfelī esošie projekti

Viru Keskus, Tallina

Tel: +372 610 1444 info@virukeskus.com http://www.virukeskus.com

Nordic Hotel Forum, Tallina

Tel: +372 622 2900 info@nordichotels.eu http://www.nordichotels.eu/et/

Tallink City Hotel, Tallina

Tel: +372 630 0800 cityhotel@tallink.ee www.hotels.tallink.com

Tallink Express Hotel, Tallina

Tel: +372 667 8700 expresshotel@tallink.ee www.hotels.tallink.com

Delta Plaza, Tallina

Tel: +372 6805 404 Mob: +372 56805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee www.deltaplaza.ee

Sõpruse Ärimaja, Tallina

Tel: +372 6805 404 Mob: + 372 56 805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee http://www.sopruse145.ee

Keltsu (Kõltsu) muiža, Harjumā

Mob: +372 51 46 625 info@koltusmois.ee www.koltsumois.ee