Parašykite mums

Toomas Aak

Valdybos pirmininkas Tel: +372 6 805 400 toomas.aak@ellkinnisvara.ee

Taavi Ojala

Valdybos narys,
Finansų direktorius
Tel: +372 6 805 400 taavi.ojala@ellkinnisvara.ee

Indrek Moorats

Valdybos narys,
Plėtros direktorius
Tel: +372 6 805 406 indrek.moorats@ellkinnisvara.ee

Vahur Kaska

Nekilnojamojo turto vadybininkas Tel: +372 6 805 402 Mob: +372 56 805 402 vahur.kaska@ellkinnisvara.ee

Holger Tilk

Teisininkas Tel: +372 6 805 224 holger.tilk@ellkinnisvara.ee

Andres Krusell

Administracijos vadovas Tel: +372 6 805 433 Mob: +372 56 805 433 andres.krusell@ellkinnisvara.ee

Andrei Kokk

Pardavimų ir ryšių su klientais vadybininkas Tel: +372 6 805 404 Mob: +372 56 805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee

Kalev Aasrand

Projektų vadovas Tel: +372 6 805 421 Mob: +372 56 805 421 kalev.aasrand@ellkinnisvara.ee

Rait Riim

Projektų vadovas Tel: +372 6805 415 Mob: +372 56 805 415 rait.riim@ellkinnisvara.ee

Margus Mändmets

Investicijų vadovas Tel: +372 6 805 400 Mob: +372 51 74 779 margus.mandmets@ellkinnisvara.ee

Merit Kullasepp

Komunikacijos ir rinkodaros vadovė Tel: +372 6 501 257 merit.kullasepp@ellkinnisvara.ee

Leelo Piik

Vyriausioji buhalterė Tel: +372 6 805 408 leelo.piik@ellkinnisvara.ee

Katrin Nurja

Buhalterė Tel: +372 6 805 409 katrin.nurja@ellkinnisvara.ee

Angelika Paglant

Buhalterė Tel: +372 6 805 410 angelika.paglant@ellkinnisvara.ee

Marika Ilves

Administratorė Tel: +372 6 805 400 info@ellkinnisvara.ee

Pille Lukin-Kangur

Dvaro renginių organizatorė Mob: +372 51 46 625 info@koltsumois.ee

Tõnis Mill

Viršininkas Mob: +372 50 99 877 haldus@koltsumois.ee

„E. L. L. Kinnisvara“ portfelyje esantys projektai

Viru Keskus, Talinas

Tel: +372 610 1444 info@virukeskus.com http://www.virukeskus.com

Nordic Hotel Forum, Talinas

Tel: +372 622 2900 info@nordichotels.eu http://www.nordichotels.eu/et/

Tallink City Hotel, Talinas

Tel: +372 630 0800 cityhotel@tallink.ee www.hotels.tallink.com

Tallink Express Hotel, Talinas

Tel: +372 667 8700 expresshotel@tallink.ee www.hotels.tallink.com

Delta Plaza, Tallinas

Tel: +372 6805 404 Mob: +372 56805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee www.deltaplaza.ee

Sõpruse Ärimaja, Talinas

Tel: +372 6805 404 Mob: + 372 56 805 404 andrei.kokk@ellkinnisvara.ee http://www.sopruse145.ee

Kõltsu dvaras, Harjumaa

Mob: +372 51 46 625 info@koltusmois.ee www.koltsumois.ee