Rinktines arendusprojekt, Vilnius

Rinktinesi kinnistu on prestiižikas asukohas Vilniuse kesklinna südames Nerise jõe paremal kaldal, vaid 5–10-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ning Gediminase ja Konstitucijose puiesteest. Rinktinesi piirkonnal on potentsiaali kujuneda üheks suuremaks ja aktiivsemaks arendusprojektiks Vilniuse kesklinnas.

Loe edasi

Kalasadama arendusprojekt, Tallinn

10 412 m2 suurune kinnistu asub mere ääres, 5-10 minuti jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja reisisadamast.

Loe edasi

Smuuli tee / Narva mnt arendusprojekt, Tallinn

11,4 hektari suurune atraktiivse asukohaga kinnistu 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Loe edasi

Juhkentali kvartal, Tallinn

Multifunktsionaalne kvartal koosneb kahest büroo- ja ühest eluhoonest. Arenduse esimese etapi ehk 30-korruselise ärihoone ja kahekorruselise maa-aluse parkla valmimine on planeeritud 2021. aastasse.

Loe edasi

Lucavsala kinnistu, Riia

Täna hoonestamata 14 854 m² suuruse kogupindalaga kinnistu on sobilik ärihoonete rajamiseks

Loe edasi

Narbuto 5 büroohoone, Vilnius

Narbuto 5 A-klassi ärihoone paikneb Vilniuse väga perspektiivikas Žvėrynas piirkonnas Narbuto tänaval. Büroohoone valmib 2017. aasta suvel.

 

Loe edasi

Skanstes bürookompleks, Riia

Arenduses on Skanstese bürookompleks, mis hõlmab viit büroohoonet ja kokku umbes 55 000 m² kontoripinda. Esimene etapp sisaldab kahe 11-korruselise torniga A-klassi büroohoonet.

Loe edasi

Spice büroohoone, Riia

Arenduses on esinduslik A-klassi büroohoone, mis kerkib Riia ühe suurima ja populaarseima kaubanduskeskuse Spice kompleksi. 14-16-korruselises büroohoonesse on planeeritud ligikaudu 10 000 m2 üüripinda.

Loe edasi