Kõltsu Mõis, Harjumaa

Imekaunis Kõltsu Mõis on avatud väärikateks sündmusteks. Ruumid on sobilikud koosolekute, seminaride, koolituste ja nõupidamiste läbiviimiseks ning pidulikeks vastuvõttudeks kuni 80 inimesele.

Loe edasi

Saltoniškių 36 korterelamu, Vilnius

Moodsad korterid Vilniuse prestiižikas Žvėrynase linnaosas, mis asub Panorama kaubanduskeskuse vahetus läheduses ning 10-minutilise autosõidu kaugusel Vilniuse kesklinnast.

Loe edasi

A. Vivulskio tn 12D korterelamu, Vilnius

Energiasäästlik kortermaja Vilniuse kesklinnas Naujamiestise linnaosas. Kortereid iseloomustavad head planeeringud, privaatsus ja kaunid vaated vanalinnale.

Loe edasi

Dociskiu 15 korterelamu, Vilnius

E.L.L. Kinnisvara Leedu ettevõtte UAB E.L.L. Nekilnojamas turtas poolt arendatud esimene elamuhoone ehitusprojekt.

Loe edasi

Strautu 21 ridaelamud, Riia

Riia populaarses elurajoonis Darzciema linnaosas asuvas ridaelamute kompleksis on ühendatud kesklinna lähedus ja privaatse elurajooni rahu ning vaikus.

Loe edasi

Hilding Anders Grupi tootmishoone, Tallinn

Rae vallas asuva Hilding Anders Baltic AS-ile kuuluva madratsite tootmis- ja laohoone suurus on ligi 15 000 ruutmeetrit.

Loe edasi

Viimsi lasteaed-algkool, Harjumaa

Viimsi vallas, Haabneeme aleviku keskuses asuv Viimsi lasteaed-algkool on projekteeritud 390 õpilasele ja 120 lasteaialapsele.

Loe edasi

Balsiai algkool, Vilnius

Modernne Vilniuse Balsiai algkool valmis avaliku ja erasektori partnerluse (PPP) projektina Vilniuse linnavalitsuse, UAB Vilniaus vystymo kompanija, UAB Merko Statyba ja AS E.L.L. Kinnisvara koostöös.

Loe edasi