Viru Keskus, Tallinn

Viru Keskus on Eesti enimkülastatav ostukeskus, milles asub üle 100 kaupluse ja teeninduskoha. Viru Keskusesse on koondunud moekaubad, Eesti suurim valik juveelitooteid ja aksessuaare, Baltimaade suurim ilupiirkond ning raamatupood, lisaks spordiklubi ning Katusekino.

Loe edasi

Spice Home kaubanduskeskus, Riia

Ligi 50 kauplusega Spice Home on Baltimaade suurim kodu- ja sisustuskaupade keskus, kus on lai valik sisustus- ja interjöörikaupu, koduelektroonikat ning mööblit. Spice Home keskus on mõeldud kogu perele, lastele on siia loodud unikaalne zoo-keskus Dino Zoo.

Loe edasi

Panorama kaubanduskeskus, Vilnius

Külastajad hindavad Vilniuses asuvat Panorama ostukeskust selle mugavuse tõttu. Keskuses on 180 kauplust, 24 restorani ja kohvikut, samuti on seal spordiklubi. Ostukeskkond on meeldiv ja mugav, keskuses toimub huvitavaid üritusi ja külastajatele pakutakse meelelahutust.

Loe edasi

Spice kaubanduskeskus, Riia

Läti tänapäevaseimas ostukompleksis Spice on üle 160 kaupluse ning 14 restorani ja kohvikut. Spice pakub osturõõmu ja meelelahutust kogu perele – siin asub 5D kino ning Baltimaade suurim mänguväljak.

Loe edasi

Saules Miestas kaubanduskeskus, Šiauliai

Saules Miestas keskus pakub 110 kaupluse ning 10 söögikohaga Šiauliai parimat kaubavalikut koos restoranide ja meelelahutuskeskusega. Keskuse katusel asub multifunktsionaalne vabaõhu puhkeala päikeseterrass ning kekuses asub kesklinna integreeritud bussiterminal.

Loe edasi

WW-Passaaz kaubanduskeskus, Tallinn

Vanalinna põhitänava, Viru tänava vahetus läheduses asuv 3000 msuuruse kaubanduspinnaga WW-Passaaz on vanalinna piirkonna suurimaid kaubanduskeskusi. E.L.L. Kinnisvara müüs keskuse 2005. aastal.

Loe edasi

Sikupilli kaubanduskeskus, Tallinn

Sikupilli keskus asub Tallinna kesklinna lähedal Tallinn-Tartu maantee ning Ülemiste liiklussõlme kõrval. Mugav ostukoht kogu perele. E.L.L. Kinnisvara müüs keskuse 2007. aastal.

Loe edasi

Mandarinas kaubanduskeskus, Vilnius

Mandarinas on perekeskne kaubanduskeskus Vilniuses, mis pakub praktilist ja mugavat ajaveetmise võimalust. Kaubanduskeskuses pakutakse laia valikut kaupu, teenuseid ja meelelahutust. E.L.L. Kinnisvara müüs kaubanduskeskuse 2006. aastal.

Loe edasi