Juhkentali kvartal, Tallinn

Liivalaia ja Juhkentali tänavate ristumiskohas Olümpia hotelli vastas paiknev multifunktsionaalne Juhkentali kvartal koosneb kokku kolmest hoonest: 30-korruseline ja 16-korruseline ärihoone, 9-korruseline eluhoone ning neid ühendav parkimismaja. Kvartali kogupind on enam kui 90 000 m², siia tuleb enam kui 40 000 m² esinduslikku büroopinda, 6000 m² kortereid, kaubanduspindu, erinevaid toitlustuskohti, spordiklubi ja parkimismaja. Ehitustöödega plaanitakse alustada 2019. aastal ning esimese etapi valmimine on kavandatud 2021. aastasse.

Loe edasi

Sõpruse Ärimaja, Tallinn

Sõpruse Ärimajas on loodud kõik eeldused ettevõtte edukaks äritegevuseks – kaasaegsed üüripinnad ja tänapäevane töökeskkond ning hea asukoht ja ühendus linnaga.

Loe edasi

Delta Plaza, Tallinn

Tehniliselt kõrgel tasemel esinduslik büroohoone asub Tallinna tuiksoonel Tammsaare ja Järvevana tee ristmikul. Funktsionaalsetest kompaktse plaanilahendusega büroodest avanevad kaunid vaated linnale.

Loe edasi

L3 büroohoone, Vilnius

Vilniuse lennujaama lähedal asuv L3 ärihoone pakub kontoripindu, mida iseloomustavad kaasaegsed tehnilised lahendused ning kaunid vaated Nerise jõele ja Vingise pargile.

Loe edasi

Narbuto 5 büroohoone, Vilnius

Narbuto 5 A-klassi ärihoone paikneb Vilniuse väga perspektiivikas Žvėrynas piirkonnas Narbuto tänaval. Büroohoone valmib 2017. aasta suvel.

 

Loe edasi

Skanstes bürookompleks, Riia

Arenduses on Skanstese bürookompleks, mis hõlmab viit büroohoonet ja kokku umbes 55 000 m² kontoripinda. Esimene etapp sisaldab kahe 11-korruselise torniga A-klassi büroohoonet.

Loe edasi

Spice büroohoone, Riia

Arenduses on esinduslik A-klassi büroohoone, mis kerkib Riia ühe suurima ja populaarseima kaubanduskeskuse Spice kompleksi. 14-16-korruselises büroohoonesse on planeeritud ligikaudu 10 000 m2 üüripinda.

Loe edasi

Merko kontor, Tallinn

Merko Ehituse peahooneks ehitatud esinduslik A+ klassi tehnilise tasemega äri- ja büroohoone asub Tallinnas Järvevana tee ja Tammsaare tee ristmiku vahetus läheduses. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2010. aasta detsembris.

Loe edasi

Mustamäe tee 24 büroohoone, Tallinn

Electrolux Eesti AS jaoks rajatud kaubandus-, büroo- ja laopindadega hoone üüripinnad valmistati kvaliteetsete sisekujundusmaterjalidega vastavalt põhiüürniku soovitud ruumiprogrammile ja siseviimistluslahendusele. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2005. aasta mais.

Loe edasi

Mustamäe tee 44 büroohoone, Tallinn

B-klassi büroohoone Mustamäe tee 44 üüripinnad valmistati kvaliteetsete sisekujundusmaterjalidega vastavalt üürniku poolt soovitud ruumiprogrammile ja siseviimistluslahendusele. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2004. aasta novembris.

Loe edasi

Sõpruse pst 151 büroomaja, Tallinn

Tallinnas Sõpruse puiestee magistraaltee ääres paiknev 4-korruseline B-klassi büroohoone, kus asub autosalong ja bürood. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2011. aasta juunis.

Loe edasi

Admirali Maja äri-, büroo- ja kortermaja, Tallinn

Tallinna kesklinna ühe peamise magistraaltee Ahtri tänava ääres asuv 11-korruseline eksklusiivne äri-, büroo- ja kortermaja. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2005. aastal.

Loe edasi

Embassy House äri-, büroo- ja kortermaja, Vilnius

Multifunktsionaalne A-klassi Saatkonnamaja asub Vilniuse Naujamiestise linnaosas, vaid viieminutilise autosõidu kaugusel kesklinnast.

Loe edasi

Duntese ärimaja, Riia

7-korruseline A-klassi Duntese äri- ja büroohoone asub Riia kaunis ja rohelises piirkonnas. E.L.L. Kinnisvara müüs büroohoone 2008. aasta augustis.

Loe edasi