Spice on Läti üks kõige suurema külastatavusega ja tänapäevasem ostukompleks, mille külastajatele pakub laia kaubavalikut üle 160 kaupluse ning meelelahutust 14 restorani ja kohvikut, 5D kino ja unikaalne raamatupood. Keskuses on esindatud nii rahvusvaheliselt tuntud kui kohalikud kaubamärgid, lisaks toimub suviti ostukompleksis kohalike talukaupade turg. Spice on mõeldud kogu perele – lastele pakub põnevat tegevust Baltimaade suurim mänguväljak ning eraldi lastemaailm.

Asukoht: Keskus asub Riia ühes kõige perspektiivikamas piirkonnas Lielirbese ja Ulmana tänava ristil, pakkudes mugavat ligipääsu nii auto kui ühistranspordiga. Lennujaam ja kuurortlinn Jurmala asuvad 5 minuti ning Riia kesklinna 10 minuti kaugusel.

Parkimine: 1992 parkimiskohta, millest asub 700 parkimismajas ning 1170 kohta väljas. Üle 120 parkimiskoha asub Spice Home keskuse katusel.

Peamised üürnikud: Rimi Hypermarket, Debenhams, H&M, Zara, Bershka, Pull&Bear, Aldo, New Yorker, Massimo Dutti, Tommy Hilfiger, Camell Active, United Colors of Benetton, PENNYBLACK, Next, iBlues, MAX&Co, Marella, Ivo Nikkolo, Oasis, Timberland, Nike, Sportland, Ecco, Desigual, MarcCain, Women’secret, Weekend MaxMara, Pierre Cardin, Liu Jo, Armani Jeans, Love Moschino, Lauma Lingerie, Triumph, Hogl, Douglas, Thomas Sabo, Gerry Weber, Brax, Biba, Guess, Cortefiel, Lee Coper, Esprit, Clarks, Lloyd, Polarn O. Pyret, Mothercare, Jānis Roze, Lido restorāns, McDonalds.

Kaubanduskeskuse tehniline varustatus: eskalaatorid ja lift; automaatsed klaasuksed; tualettruumid; infokeskus, kus saab osta pileteid, laadida mobiili ning ning mis pakub muid vajalikke teenuseid; mugav ligipääs ka liikumispuuetega inimestele; ventilatsioon ja kliimaseade; televiisorid, telefon, tasuta WiFi ühendus; videovalve, alarmid ja 24-tunnine valve; digitaalsed infoekraanid (keskuse kaart, eripakkumised, kaupluste info).