Ligi 50 kauplusega Spice Home on Baltimaade suurim kodu- ja sisustuskaupade keskus. Lisaks sisustus- ja interjöörikaupadele, koduelektroonikale ning mööblile nii rahvusvahelistelt kui Läti kohalikelt tootjatelt on keskuses Riia suurim valik kvaliteetseid jooke üle maailma. Spice Home keskus on mõeldud kogu perele, lastele on siia loodud unikaalne zoo-keskus Dino Zoo, kus toimuvad hariduslikud ja meelelahutuslikud show´d ja üritused.

Asukoht: Keskus asub ühes Riia kõige perspektiivikamas piirkonnas Lielirbese ja Ulmana tänava ristil, pakkudes mugavat ligipääsu nii auto kui ühistranspordiga. Lennujaam ja kuurortlinn Jurmala asuvad 5 minuti ning Riia kesklinna 10 minuti kaugusel.

Parkimine: 1992 parkimiskohta, millest 700 asub Spice keskuse parkimismajas ning 1170 kohta väljas. Üle 120 parkimiskoha asub Spice Home keskuse katusel.

Peamised üürnikud: JYSK, Elkor Tehnika, Cenuklubs.lv, Spirits & Wine, Dino Zoo, Alan Deko, Čiekurs, Mebeles24.lv, Modern Home, The Pier, Nakts mēbeles, Wenden mēbeles, Unikulma, Ossov, Otilie Home, Rito, Meka, Mūzas istaba, Mūzikas instrumenti, Zwilling.

Kaubanduskeskuse tehniline varustatus: eskalaatorid ja lift; automaatsed klaasuksed; tualettruumid; infokeskus, kus saab osta pileteid, laadida mobiili ning mis pakub muid vajalikke teenuseid; mugav ligipääs ka liikumispuuetega inimestele; ventilatsioon ja kliimaseade; televiisorid, telefon, tasuta WiFi ühendus; videovalve, alarmid ja 24-tunnine valve; digitaalsed infoekraanid (keskuse kaart, eripakkumised, kaupluste info).