Pakkumised üürnikele

Eesmärgiga tutvustada Delta Plazas ja Sõpruse Ärimajas asuvaid ettevõtteid ning tugevdada koostööd ja suhtlust meie kõigi vahel, on ettevõtted välja töötanud soodus- ja lisapakkumised Delta Plazas ja Sõpruse Ärimajas töötavatele inimestele.
Soodustuse kasutamiseks mainige tellimuse esitamisel või ostu sooritamisel märksõna Delta Plaza / Sõpruse Ärimaja töötaja.

ALD94 Me eksperdid aitavad hallata Teie autoparki ja koordineerida igat toimingut alates auto tellimisest ja üleandmisest kuni auto tagastamiseni, jagades kõik auto kasutamisega seotud kulud rendiperioodile. Küsi auto täisteenusliisingu pakkumist 0% sissemaksu ning 0€ lepingutasuga! Märksõna ELL
Risto Ojassaar, müügijuht
Tel: 630 8961, e-post:  Risto.Ojassaar@aldautomotive.com
Nord Varaliising Pakume võimalust soetada büroomööblit, tehnikat, tootmisseadmeid ja muid teisaldatavaid varasid liisinglahendusega, mille tulemusena vabaneb ettevõttel raha, mida kasutada otseses äritegevuses. .Märksõna ELL tagab lepingud ilma lepingutasuta. Samuti on tasuta konsultatsioon.
Risto Tõnupärt
Tel: 506 1192, e-post: risto@varaliising.ee
kliinikpluss KliinikPluss on kaasaegne, privaatne ja hubane hambaravikliinik, pakume hammaste ravi, proteesimise ja esteetilise hambaravi teenuseid.. Märksõna ELL tagab hambaravi teenustele 5% hinnasoodustuse.
Tel: 672 0097; 5662 7815, e-post: registratuur@kliinikpluss.ee
 Isku_loigatud Tuntud Soome mööblitootja Isku pakub võimalust osta või liisida büroomööblit.
Nõustame ja aitame plaanilahendustega ning joonistame 3D kavandid.
Märksõna ELL tagab 20 % soodustust tavahinnaga toodetele.
Grete Martha Laan, Büroomööbli müügijuht
Tel: 53331771, e-post: grete.laan@isku.ee
Standard logo Eesti juhtiv mööblitootja Standard pakub võimalust osta büroomööblit, toole, pehmet mööblit ja ergonoomikatooteid soodushinnaga. Soovi korral pakume ka tasuta büroomööbli paigutuse lahendusi ja 3D jooniseid.
Märksõna ELL tagab 20% soodustust tavahinnaga toodetele.
Kontakt: Heinike Luht, Büroomööbli müügijuht
Tel: +372 650 9457, e-post: Heinike@standard.ee