Saules Miestas keskus pakub 110 kaupluse ning ligi 10 söögikohaga Šiauliai parimat kaubavalikut koos restoranide ja meelelahutuskeskusega. Tegemist on Leedu esimese kaubanduskeskusega, kus asub kesklinna integreeritud bussiterminal. Keskuse katusel asub unikaalne multifunktsionaalne vabaõhu puhkeala – 4000-ruutmeetrine päikeseterrass Sun Terrace, mis on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele lõõgastumiseks, sportimiseks, kinovaatamiseks, üritusteks, kohvikute ja restoranide külastamiseks. Terrassi külastab suviti üle 400 000 inimese.

Asukoht: kaubanduskeskus on rajatud Šiauliai linna südamesse Tilžėsi and P. Cvirkosi tänava nurgale, 500 meetri kaugusel Vilniausi peatänavast. Keskusesse pääseb igast suunast kerge vaevaga nii jalgsi, autoga kui ühistranspordiga.

Parkimine: parkimismajas on 730 ning hoone ümbruses 42 kohta. Parkimisalale pääseb hõlpsasti kompleksi igalt korruselt, olemas nii maa-alune parkla kui parkimiskohad 2. ja 3. korrusel.

Peamised üürnikud: Rimi Hypermarket, New Yorker, Sportland, Reserved, Takko Fashion, Centro, Deichmann, House, Cropp town, Euronics, Monton.