Vilniuses asuv Panorama kaubanduskeskus on kõrgelt hinnatud oma stiilsete poodide ja laia teenusevaliku, lisaks kunsti-, moe- ja kultuurisündmuste poolest. 170 kaupluse ning enam kui 20 kohviku ja restoraniga keskus pakub mugavat ja hubast ostukeskkonda koos põneva meelelahutusega.

Asukoht: Keskus asub peaaegu Vilniuse keskel ühes Vilniuse kõige vanemas ja kõrgetasemelisemas äri- ja elupiirkonnas Žvėrynas. Keskuse lähinaabriteks on Leedu parlamendihoone ning ülikool. Ostukeskus paikneb mugavalt ka Leedu teistesse suurematesse linnadesse ja naaberriikidesse viivate maanteede läheduses.

Parkimine: 1650 parkimiskohta, millest 1500 asub parkimismajas ning 150 väljas.

Peamised üürnikud: Rimi Hypermarket, Elektromarkt, Massimo Dutti, Sportland, Aldo, Apranga, C&D style, Creme de la Creme, Celio, Cortefiel, Danija, Deichmann, Douglas, Ecco, Esprit, Etam Lingerie, Geox, Gerry Weber, Guess, Ivo Nikkolo, Kidz One, Kristiana, Lindex, L’Occitane, Marc O‘Polo, Monton, Mothercare, Next, New Yorker, Pedro del Hierro, Pietro Filipi, Pierre Cardin, Pull&Bear, Stradivarius, Salamander, Springfield, Step Top, S.Oliver, Gant, Tommy Hilfiger, Triumph, Tom Tailor, The Body Shop, Women‘secret, XS žaislai. Keskuses asub elektrikardirada, laste mängutuba ja piljardisaal.

Kaubanduskeskuse tehniline varustatus: eskalaatorid ja liftid, automaatsed klaasuksed, ventilatsioon ja kliimaseade, telefon ja tasuta WiFi-ühendus, videovalve, alarmid ja 24-tunnine valve.