Külastajad hindavad Vilniuses asuvat Panorama ostukeskust selle mugavuse tõttu. Keskuses on 180 kauplust, 24 restorani ja kohvikut, samuti on seal spordiklubi. Ostukeskkond on meeldiv ja mugav, keskuses toimub huvitavaid üritusi ja külastajatele pakutakse meelelahutust.

Asukoht: ostukeskus asub Vilniuse kesklinnas ühes vanimas ja mainekaimas äri- ja elurajoonis Žvėrynases. Lähedal asuvad Leedu parlamendihoone ja Haridusteaduste Ülikool. Ostukeskuse lähedal on linna peatänavad, mis viivad Leedu teistesse suurlinnadesse ja naaberriikidesse.

Parkimine: kahekorruseline kaasaegse parkimissüsteemiga maa-alune parkla, kuhu mahub 1600 sõidukit.

Peamised üürnikud: Rimi Hypermarket, H&M, Elektromarkt, Sportland, New Yorker, Lindex, Massimo Dutti, McDonald’s ja mitmed muud atraktiivsed kaubamärgid nagu Apranga, City men and women, Pietro Filipi, Gerry Weber, Pierre Cardin, Monton, Esprit, Etam, Pull and Bear, Stradivarius, Tommy Hilfiger, Douglas, Kristiana, Crème de la Crème. Gurmaanide rõõmuks on lai valik atraktiivseid kohvikuid ja restorane, muu hulgas on keskuses trendikad Drama Burger, Gan Bei City, Manami, Take Way ja Gril London, samuti populaarne Ali šokoladinė.

Kaubanduskeskuse tehniline varustatus: eskalaatorid ja liftid, automaatsed klaasuksed, ventilatsioon ja kliimaseadmed, videovalve, alarmid ja ööpäevaringne turvateenus, tasuta Wi-Fi, peretoad ja infopunkt, kust saab osta ürituste pileteid, kutsuda taksot, soojendada beebitoitu ja kus osutatakse muid vajalikke teenuseid.