Nordic Hotel Forum, Tallinn

Nelja tärni superior äri- ja konverentsihotell Nordic Hotel Forum asub Tallinna südalinnas Viru väljakul vaid mõnesaja meetri kaugusel Tallinna vanalinnast ning äri-, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest. 267 toaga hotell on suurepärane peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisiks.

Nordic Hotel Forum on loodud inspireerivateks kohtumisteks. Hotelli teisel korrusel asub kokku 430 kohaga kuus multifunktsionaalse tehnikaga varustatud saali, mis on sobilikud nii konverentsideks, seminarideks, pressikonverentsideks, koosolekuteks, bankettideks, firmapidudeks kui ka pulmadeks. Eduka ürituse organiseerimisel on abiks Nordic Hotel Forumi professionaalne konverentsi teenindusjuht. Päevavalgusega konverentsikeskuse ruumid on oma nime saanud põhjataeva tähtede järgi – Sirius, Capella, Arcturus, Vega, Altair ja Miitsar.

Hotellis asub ka restoran Monaco, maa-alune parkla tagab mugava parkimise, ning ilu- ja terviseteenuseid pakuvad lõõgastuskeskus ja iluteenuste keskus. Hoones paikneb ka Monaco Vürstiriigi Aukonsulaat Eestis.

20. augustil 2010 võeti Nordic Hotel Forum esimese Baltikumi hotellina üleilmse hotelliketi Worldhotels liikmeks First Class Collection’i kategooriasse. Nordic Hotel Forumit haldab 2002. aastal asutatud Eesti kapitali põhinev ettevõte Nordic Hotels OÜ.