Vilniuses Narbuto tänaval alustati modernse 6-korruseline A-klassi ärihoone ehitust. Büroomaja iseloomustab isikupärane ja regiooni sobiv arhitektuur ning hubane sisehoov. Optimaalse suurusega hoones (üüripind 4650 m²) on ettevõtetele tagatud funktsionaalsed, kompaktse plaanilahendusega ning suurepärase tehnilise tasemega bürood, mida saab kohandada vastavalt üürnike vajadustele ja soovidele. Maa-aluses parklas on 115 parkimiskohta üürnikele ja külastajatele. Büroohoone valmib 2017. aasta suvel.

Asukoht: Narbuto büroohoone asub Vilniuse väga perspektiivikas ja kõrge potentsiaaliga Žvėrynas piirkonnas, mis paikneb rohelise ja rahuliku elamurajooni ning Vilniuse äri- ja tootmispiirkonna vahel. Büroohoonel on hea ligipääs nii auto kui ühistranspordiga. Hoone vahetus läheduses asub Panorama kaubandus- ja meelelahutuskeskus.

BREEAM sertifikaat: Ärihoone Narbuto 5 taotleb BREEAM-i sertifikaati (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), mis on Ühendkuningriigis välja töötatud meetod – maailma kõrgeim standard ja sertifitseerimissüsteem jätkusuutlikele hoonetele. BREEAM-i sertifikaat antakse keskkonnale kõige vähem ebasoodsat mõju avaldavale hoonele. Hindamine hõlmab kõiki hoone arendamise etappe alates projektist ja lõpetades terve ehitusprotsessiga. BREEAM-i hinnang „väga hea” tähendab mugavat, tõhusat ja tervislikku töökeskkonda ärihoones Narbuto 5.

Kontakt

Vaiva Trepkutė MüügijuhtTel: +370 5 246 1696Mob: +370 696 06100vaiva.trepkute@ell.lt