Kontakt

Indrek Moorats Juhatuse liige, arendusdirektorTel: +372 6 805 406indrek.moorats@ellkinnisvara.ee

Tallinnas mere ääres paikneva Kalasadama arendusprojekti kinnistu pindala on 10 412 m2. Projekt asub mere ääres, 5-10-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja reisisadamast. Naabriteks on Linnahall, Kultuurikatel, Kaasaegse Kunsti Muuseum ja Kalaturg, jalutuskäigu kaugusel asuvad Meremuuseumile kuuluvad unikaalsed vesilennukite angaarid.

Kinnistu asub suure arenduspotentsiaaliga piirkonnas, mis on sobilik nii büroodele, elamuarendusele kui ka hotellile. Ümberkaudu asuvad nii elamud, kultuuriasutused kui bürood ja hotellid. Lähiümbruses on arenduses Admiraliteedi basseini äärne ala, mere äärt mööda edasi minnes perspektiivne elamuarendusala ja Patarei kindlus. 2015. aastal valmib Kalaranna tänav, mis ühendab piki merepiiri Põhja puiestee Tööstuse tänavaga, tagades hea juurdepääsu mereäärsetele kinnistutele ja vaatamisväärsustele.

Lõppkliendist üürniku soovi korral on E.L.L. Kinnisvara valmis arendama kinnistule vajaliku funktsionaalsuse ja soovidega hoone, sealhulgas investeerima ja võtma arendusriski.

 

Aadress

Põhja pst 37, Tallinn

Krundi suurus

10 412 m2

Staatus

arenduses

Otstarve

sobilik nii büroodele, elamuarendusele kui ka hotellile